Ablaya Doğum Günü Mesajları

 

 

 

 

 

Ablaya Doğum Günü Mesajları, En Güzel Ablaya Yeni Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Mesajı, Ablaya Güzel Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri 2018, Ablaya Doğum Günü Whatsapp

 

 

 

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz, bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

İnsan ömründe bazı şanslar inanılmaz mutluluklar getirir. Mutluluğu hak eden biri olduğuna göre, kendine şans tanı. Her akşam başını yastığına dayadığında iyi olan her şeyi hatırla. Kötü olan her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutma. Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten uzak durmaktır. Göreceksin ki, o özlediğin deniz bir gün senin olacak. Doğum günün kutlu olsun..

Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın Nice senelere.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. iyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun..

Yaşa, sev, gül, bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara…

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacığım
Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın, iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum Günün kutlu olsun.

Konuya benzer diğer yazılar...