Sevgiliye Aşk Mesajları

Etkileyici aşk sözleri, Dünyanın en romantik sözleri, Sevgiliye aşk Sözleri kısa, sevgiliye sözler – uzun, Aşk Sözleri, Romantik sözleri, Şahane aşk Sözleri, Sevgiliye etkileyici Sözler

Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Ya kadersin, ya keder. İkisi de rabb’dan dedim, sevmeye değer.

Sensiz gidemem bir adım uzağa, sana alıştım bırakamam seni asla! Seni bu hayatta bir an olsun unutamam ne ölüm ayırır seni benden ne beni senden olumsuzluklar uzaklaştırabilir yanından, ben sana yeminliyim, ben sadece seninim bebeğim.

Yaşadığımız günlerin anısına ağlamayacak bu kalp sana, sen beni bırakıp gittin sözlerinle hayatımı bitirdin! Bir gün çıkarsan karşıma bu kalp sana geçmişin hesabını soracak, bu kadarmış yalan aşk!

Kalbim atıyorsa gözlerin için, bedenim sıcaksa senin için, gözlerim hayata bakabiliyorsa sadece senin sözlerindendir sevgilim güzel sözlerinle dirilttin beni yeniden hayata seni seviyorum her şeyim.

Hayat yaşanmaya değerse seni sevdikçe anlam kazanır hayatım, hayatımda yaşanılacak en güzel anıların sahibisin biliyorum sevgilim.

Her gece uyumadan önce en son konuştuğum insan olmanı seviyorum.

Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim sol’umda bir dünyasın.

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

Hayatta üç şey güzeldir; güneşin batışı, suyun akışı, onun bakışı…

Güzel yüzüne hasret kaldı bu can, gözlerindeki ışığa hasret kaldı bu dünya sen bir gül benim bin kez ölürüm ikimiz için, sen bir kere seni seviyorum de ben bin yıl köle olurum huzurunda.

Kaçacak bir yer kalmadı artık hayattan vurdu bana tokadını ders aldım acılardan, şimdi daha güzel bakıyorum hayata çünkü acıların içinde buldun çektin beni kendine huzur verdin kalbime bebeğim.

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa bir ömür sev beni.

Vefasız gecelerimin soğuk gölgelerini attım yalnızlığıma, odamın ağlayan duvarlarına anlattım seni, adını yazdım ağlayan duvarlara şimdi anlam kazandı odam aşkımla, şimdi anlam kazandım sana olan sevda fırtınalarıyla

Bir günüm sensiz olsun yarınlarım seninle umut dolsun buna da razıyım buna da hazırım.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Tek istediğim sensin güler yüzlü sevgilim, istemediğin her şeyi sildim senin için sevgilim

Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.

Bekler kalbim virane, özledim seni her saniye, yalnız kaldığım günlerde avuturum kalbimi resminle, hasretimi son buldur sevgilim sen benimsin unutma bunu bebeğim.

Öyle bir yerdeyim ki şimdi. Ne seni sevebiliyorum, pekguzelsozler.net ne de senden bir başkasını.

Dertli başımın tacısın, ruhumun ihtiyacısın. Ciğerimin köşesi, yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacısın.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Yaralı bir kuş gibi geldim kapına, sar beni ellerinle ve bana sevgini usulca, korkuyorum hayattan korkuyorum insanlardan, al beni kalbine aşkım bırakma sana geldim, aç kalbinin kapılarını bana.

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.

Aşk hesabını kapattım yalan dünyada, artık kimseye ne bir borcum var nede bir ahım var geçmişteki sevgililere, artık yalnız ve tek başımayım sadece hayata sevdalıyım.

İçiyorsam sebebi var içiyorsam dertlerim var ağlıyorsam kalbimde acı var ağlatıyorsam halimi anlayanlar var, bunun adı aşk ve bu aşk sende başladı sende biter duy sesimi sana aşık olan bun genci!

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili…

Mutlu olduğunu görmek çok güzel sevgilim sen daima mutlu ol ben işte o zaman acı hayatımda ufakta olsa mutluluklar yaşarım sevgilim.

İlkbaharı kurdum hayatın en güzel köşesine, kalbime adınla nağmeler yazdım içimde senin için bir dünya kurdum ve seninle başlıyorum başımı her yastıktan kaldırdığımda ilk aklıma gelen sensin sen gelince aklıma yaşadığımı anlıyorum sevgilim.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Zamanı geldi hayatı yaşamanın, seni düşünüyorum zamanla yarışıyorum anıları hatırladıkça, ben sana deli divane olmuşum sevgilim, zaman bile alamıyor ilk gün ki güzel hatıralarımızı.

Aşk da sen, hasret de sen; ben de sen!

Karanlık dünyada belki son olurum, senin için belki yalan olurum, güzel gözlerine kurban olurum, seninle sadece sen istemesen de hayat bulurum vefasız sevgilim.

Büyük umutlarımın yol aldığı tek adres sensin, yaşanacak bütün güzel hatıraların başrolü sensin, sen benim hayatımdaki tek yıldız kalbimden sökülemeyecek yaşam kaynağımsın bebeğim.

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

Yürek yüreğe değmişse eğer, elin ele değmesine gerek yok

Bu kaçıncı hasret kaçıncı gidişlerin hayatımdan, şimdi bir kuru gürültü bıraktın ardında sesin hala kulaklarımda yazıyorum adını duvarlara.

Konuya benzer diğer yazılar...